1-6-сыныптар үшін республикалық «Зерде» ғылыми жобалар сайысының талаптары секциясы негізге алынады.

Секциялар: 1 секция: қазақ тілі; қазақ әдебиеті

2 секция: орыс тілі; орыс әдебиеті

3 секция: математика; Информатика

4 секция: Физика Техника

5 секция: медицина; психология

6 секция: тарих; өлкетану; этномәдениеттану

7 секция: биология; химия

8 секция: экология; валеология

7-10-сынып аралығындағы ғылыми жобалар сайысының бағыты, секциясы республикалық ғылыми жобалар сайысының 8-11-сыныпқа арналған талаптарына сәйкес.

1-бағыт Ғылыми - техникалық прогресс - экономикалық дамудың негізі Секция: Физика, техника, экономика, жер және ғарыш туралы ғылым

2-бағыт Экономикалық және әлеуметтік үдерістерді математикалық үлгілеу Секция: Математика, қолданбалы математика, информатика, экономика

3-бағыт Салауатты табиғи орта - "Казахстан - 2030" стратегиясын жүзеге асырудың негізі Секция: Биология, химия, қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау.

4-бағыт «Қазақстанның тарихи ескерткіштері және болашақ дамуы бар саяхат маршруттары» Секция: Тарих, өлкетану, этномәдениеттану, әдебиет, тіл білімі

Ескерту! Бағыт пен секцияны қате таңдап, реніш болып жүрмесін...(техника тек қана информатика секциясына қажет, презентация қабылданбайды; оқушы өз ойын еркін жеткізуі керек, А3, А4 парағына көрнекілік жасауға болады) Ғылыми жобаға қойылатын талаптар ekbzerde.kz сайтында орналасқан http://ekbzerde.kz/index.php/konkurs-turnirler1/konkurs-turnirler?start=10

VІІІ Республикалық көптілділік олимпиадасына іріктеу турдан Алинова Д.,    Нурмагамбетова А., Сыздыкова А., Бекбергенова М., Есентай Д., Темиргалиева А өтіп, екінші кезеңге қатысты. Қазақ, орыс, ағылшын тілінде өз ойын еркін жеткізіп, төрешілердің жоғары бағасына ие болған 10-сынып оқушысы Бекбергенова Мадинаға "Өркен" номинациясы және Инновациялық Еуразия университетінің гранты берілді.

Пән мұғалімдері Сыздыкова С.А., Сагитова Ж.К., Баимбетова А.Ю.

2014-15 оқу жылындағы мектепішіілк пән олимпиадсы қорытындысы

Жалпы білім беретін пәндер бойынша 3-10-сынып оқушылары арасында 15.11.2014 ХІ мектепішілік пән олимпиадасы өтіп,  143 оқушы жүлдегер атанды.  Командалық есеп бойынша сыныптардың рейтингісі төмендегідей:

 

сынып

І орын

ІІ орын

ІІІ орын

ұпай

орын

5-7-сыныптар

 

3

3

9

 

3

5

7

26

«Үздік олимпиадалық команда -  2014»

 

3

4

10

 

2

5

8

24

 

3

5

5

24

 

1

2

7

14

 

8-11-сыныптар арасында

1

2

4

11

 

3

5

5

24

«Үздік олимпиадалық команда -  2014»

1

4

3

14

 

3

3

4

19

 

10а

1

1

3

8

 

10б

2

1

3

8

 

11а

3

4

1

18

 

11б

1

2

3

10

 

1 орын   3 ұпай

2 орын  2 ұпай

3 орын  1 ұпай

   Жалпы білім беретін пәндер бойынша аймақтық  пән олимпиадасына 9 пәннен 43 оқушы ұсынылып, желтоқсанның 11-12-сі қатысты.

Олардың ішінде 23 оқушы қаңтардың 8-9-ы облыстық пән олимпиадасында «Зерде» мектебі намысын қорғап, 5 пәннен 9 жүлделі орынға ие болды:

Даниярова Аяулым 10а сынып қазақ тілі мен әдебиеті І орын, пән мұғалімі Қапашева Қ.Қ.,

Жансұлтанова Ақбота 9а сынып Қазақстан тарихы ІІ орын, пән мұғалімі Жантемирова Р.Б.,

Төлеш Гүлнар 11а сынып Қазақстан тарихы ІІ орын, пән мұғалімі Тұрғанбаева А.Ө.,

Бейсембин Назым 9а сынып ағылшын тілі ІІ орын, пән мұғалімі Нуркенова Д.Т.,

Есентай Дана 11а сынып орыс тілі мен әдебиеті ІІ орын, пән мұғалімі Сагитова Ж.К.,

Токенова Адина 10б сынып орыс тілі мен әдебиеті ІІІ орын, пән мұғалімі Сагитова Ж.К.,

Ашимова Аяжан 11а сынып қазақ тілі мен әдебиеті ІІІ орын, пән мұғалімі Исабаева Г.Б.,

Нурмаганбетова Алина 9б сынып орыс тілі мен әдебиеті ІІІ орын, пән мұғалімі Нуркина Е.С.,

Бралинова Мадина 10б сынып биология ІІІ орын, пән мұғалімі Қосыбаева К.С.

Павлодар облысының олимпиадалық командасына Даниярова А., Есентай Д. енді.  Атырау қаласында өткен республикалық пән олимпиадасында Даниярова А. ІІІ орынды жеңіп алды.

Облыстық пән олимпиадасында соңғы 3 жылда 8 пәннен жүлделі орындарға ие болып жүрміз, мектептің 10 жылдық тарихында республикалық пән олимпиадасына орыс тілі мен әдебиеті, құқық, экономика, тарих, қазақ тілі мен әдебиеті, география пәндерінен қатысып, орыс тілі мен әдебиетінен І орын, құқықтан ІІІ орын, экономикадан ІІІ орын, қазақ тілі мен әдебиетінен «Құрмет грамотасына» және ІІІ орынға ие болды.

Республикалық пән олимпиадасына қатысым

Жыл

Оқушы

пән

нәтиже

Мұғалім

2006

Жұматаева Д.

Қазақстан тарихы

-

Жантемирова Р.Б.

2007

       

2008

       

2009

Рахимбабин Ә.

География

-

Кенжебекова Ү.Т.

2010

Амренова Ж.

Құқық

ІІІ

Қуанышева Н.С.

2011

Сайлау Қ.

Сайлау Қ.

Амренова Ж.

Орыс тілі мен әдебиеті

Экономика

Құқық

І

ІІІ

-

Нуркина Е.С.

Байниязова С.Т.

Қуанышева Н.С.

2012

Койшина Ә.

Құқық

-

Қуанышева Н.С.

2013

       

2014

Мұқатай А.

Қазақ тілі мен әдебиеті

«Құрмет грамотасы»

Нұртаева Н.Қ.

2015

Даниярова А.

Есентаева Д

Қазақ тілі мен әдебиеті

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

-

Қапашева Қ.Қ.

Сагитова Ж.К.

Орындаған ОІМ Н.Нуртаева

  

Атырау қаласында өткен  Жалпы білім беретін  пәндер бойынша республикалық пән олимпиадасында Даниярова Аяулым қазақ тілі мен әдебиетінен ІІІ орынды жеңіп алды, пән мұғалімі Қапашева Қ.Қ.

ІІІ орын

Зикиева Зарина 8а сынып

Макимова Диана 9б сынып

ІІ орын

Мейрашева Зарина 6а сынып

Қайыркен Нұргүл 8а сынып

Елтаева Дарига 8а сынып

Жумабеков Ануар 8а сынып

Нурмаганбетова Алина 9б сынып

І орын

Киреева Азиза 6а сынып

Айнабек  Рухсана 6б сынып

Амангелді Даниял 7а сынып

Серикова Жансая 7а сынып

Кеңесханов Нариман 7а сынып

Ерсинова Айгерим 7б сынып

Кайдарова Риза 7б сынып

Бегимова Алсу 8а сынып

Даниярова Асылым 8а сынып

Серикбаева Карлыгаш 9а сынып

Даниярова Аяулым 10а сынып

Омарова Жанель 10а сынып

   Пән мұғалімдері Жетписбаева Т.Қ., Сыздыкова С.А. Капашева Қ.Қ., Ерботина А.А., Дусупова А.Ә.

Манапова Зарина 5б сынып ІІІ орын
Бекбергенова Мадина 10б сынып ІІІ орын
Советова Аина 5а сынып ІІ орын
Жумабекова Айдана 9б сынып ІІ орын
Макимова Диана 9б сынып ІІ орын
Алинова Динара 9а сынып І орын
Пән мұғалімдері Баимбетова А.Ю., Нуркенова Д.Т.

ІІ Республикалық ақындық пен шешендікке баулитын «АҚБЕРЕН» байқауында айтыс бойынша «ШАШАСЫНА ШАҢ ЖҰҚПАС» номинациясын иеленген 10 а сынып оқушысы

Тулеутай Еламанды

жеңісімен құттықтаймыз!

Пән мұғалімі Қапашева Қ.Қ.

Сөз өнерінің биік шыңы айтысты насихаттауда қанатыңыз талмасын!

Ақындық талантың өрлей берсін!

«Зерде» мектебінің ұжымы.

01.04.2015 жыл